Časté dotazy – FAQ.

Zde najdete odpovědi na nejčastější dotazy ohledně virtuálních prohlídek.

Nemám profil na Google Maps, založíte ho pro mě?

Profily Google Maps zakládáme a spravujeme – profil pro Vás samozřejmě založíme. Prakticky ihned budete viditelní na Google Maps. Váš nový profil též v systému ověříme.

Je virtuální prohlídka vhodná pro mou firmu?

Samozřejmě že ANO! Jedno přísloví říká že obrázek je lepší než 1000 slov. Záleží Vám přeci aby jste Vaši firmu prezentovali co nejlépe a za pomoci nejmodernějších dostupných technologií! VIRTUÁLNÍ REALITOU!
V nejbližší době bude virtuální realita naprosto běžnou záležitostí. V současné době se virtuální prohlídky a virtuální fotografie používají hlavně pro prezentaci na Google MAPS a dále v integraci na webu, nebo sociálních sítích.

Kde bude moje virtuální prohlídka umístěna?

Virtuální prohlídku najdete na nejpoužívanějším vyhledávači Google Maps v profilu vaší firmy. Umístění na Google Maps do Vašeho profilu je v ceně výroby virtuální prohlídky.

Lze umístit virtuální prohlídku na můj web?

ANO, poskytneme Vám odkaz na virtuální prohlídku, který jednoduše vložíte na váš web, nebo virtuální prohlídku vyexportujeme ve formátu HTML5 a virtuální prohlídka může být komplet umístěna na vašem serveru.

Je možné virtuální prohlídku časem aktualizovat?

ANO, virtuální prohlídky lze kdykoliv doplnit, například o zrekonstruované, nebo nové prostory.

Budu mít k dispozici 360°fotografie?

ANO, veškeré 360° fotografie dostanete v plné kvalitě.

Mohu libovolně nakládat s virtuální prohlídkou?

ANO, máte veškeré přístupy k virtuální prohlídce a můžete se rozhodnout pro jakéhokoliv jiného certifikovaného fotografa pro Google mapy, který může virtuální prohlídku libovolně aktualizovat a převzít její správu pod sebe.

Mohu virtuální fotografie / prohlídku použít na sociálních sítích?

ANO, virtuální fotografie k použití na sociální síti facebook jsou volně ke stažení z Google Maps. Po stažení si virtuální fotografie můžete jednoduše nahrát například do Vašeho nového alba na facebooku. Ukážete tak svým klientům jak Vaše firma vypadá pomocí nejmodernější technologie. Dále je možné virtuální prohlídky jednoduše sdílet na sociálních sítích jako je facebook, linkedin a twitter.

 Potřebujeme VP velkého hotelu
a není nutné snímat všechny prostory.

Pro tento případ snímáme pouze vybrané části komplexu. Není zásadně nutné snímat například chodby atp. Proto používáme systém s navigačním menu, kde si vyberete kterou část komplexu si přejete prohlédnout. Ušetříte tak potenciálního návštěvníka klikat a klikat a procházet prostory které ho nezajímají. Dále tak výrazně snížíte náklady na výrobu virtuální prohlídky.

 Podporují Vaše virtuální prohlídky možnost umístění hotspotů?

Ano, virtuální prohlídky od panoplay podporují jak možnost textových hotspotů, tak samozřejmě audia a videa.

Je možné virtuální prohlídku prohlédnout v 3D brýlích?

Ano, tato možnost je samozřejmě k dispozici.

Vaše další dotazy nám můžete zasílat pomocí tohoto formuláře.