Marketing 21tého století! Virtuální prohlídky, google maps, lokální vyhledávání! Ano, tyto věci jsou nesmírně důležité i pro Vaši firmu, nemyslíte?

Co rozhoduje o tom, jestli Vás najde potenciální klient? Zamysleli jsme se nad touto otázkou, protože jí vlastně řešíme s našimi klienty každý den. Nejčastěji se setkáváme s odpovědí jako například že: ‚jsme na dobrém místě a klienti si nás najdou sami‘, nebo ‚nám stačí naše webové stránky‘, ale jak je to ve skutečnosti? Podle statistik, naprostá většina lidí k nalezení jejich cíle používá Google maps. Jen si vzpomeňme jak jsme hledali cestu k hotelu když jsme jeli na dovolenou…. a jsme u toho. Většina z nás opravdu používá služby Google Maps…. a kolikrát se Vám stalo, že když už si najdete trasu do Vašeho vysněného hotelu, nebo restaurace, tak Vás zaujmou fotografie na danném profilu Google maps? Skoro vždy… rádi totiž víme kam jedeme dříve než tam dorazíme :-). Kolik z Vás se již podívalo na virtuální prohlídku přiloženou k profilu google maps? Odhaduji, že naprostá většina. Prostě než někam jedeme tak si ověříme co nás čeká. Ano je obrovská pravda, že lidé dají nejvíce na doporučení od známých….. ihned potom ale zadávají vše do google maps a tam začínáme my. Podpoříme Vaše marketingové aktivity virtuální prohlídkou a pomůžeme Vám tak ¨přesvědčit¨ Vaše nové klienty aby navštívili právě Vaší restauraci, nebo Váš hotel.

Jako příklad uvádíme retauraci NEXT Door by Imperial, kde jsme realizovali virtuální prohlídku minulý rok  – 2017 v březnu.

Zde vidíte statistiku návštěv Virtuální prohlídky. Jistě si dokážete představit, že virtuální prohlídky budou v blízké budoucnosti naprostou samozřejmostí a čím dál více lidí se nejprve podívá jak reálně restaurace, nebo hotel vypadá ve virtuální realitě 🙂